O szkole MotoRat

Po pierwsze jesteśmy motocyklistami/kierowcami. Wszystkie osoby pracujące, związane, zaprzyjaźnione, tworzące, odwiedzające naszą firmę, mają, miały lub będą miały kontakt z motocyklami. To jest sens naszego życia - MOTOCYKLE - jazda na nich, cieszenie się nimi, czerpanie z tego co daje nam motocykl: wolność, zabawa, niezależność, rywalizacja, sport, adrenalina, podróże... ale też respekt i szacunek dla motocykla. Oczywiście kochamy też samochody i możliwości, które nam dają.

 

Po drugie jesteśmy ratownikami, pielęgniarkami, lekarzami -l udźmi w większości wywodzącymi się lub pracującymi w szeregach służb ratowniczych, takich jak: POGOTOWIE RATUNKOWE, G.O.P.R, W.O.P.R, STRAŻ POŻARNA, POLICJA. Z powołania i z poświęceniem pracujemy aby chronić i ratować ludzkie życie.

 

W MotoRat szkolą doświadczeni instruktorzy z podwyższonymi uprawnieniami - instruktorzy techniki jazdy.

 

Pomysł połączenia tych dwóch pasji jakimi jest MOTOCYKL [MOTO] + RATOWNICTWO [RAT] = MotoRat, narodził się w mojej głowie po wielu latach pracy w pogotowiu ratunkowym i jako instruktora nauki jazdy, dlaczego?

 

Każdy, kto choć trochę związany jest z motocyklizmem, wie że opinia o nas motocyklistach nie jest dobra...

 

Każdy słyszał o wypadku motocyklowym/samochodowym, śmierci lub kalectwie jakiegoś kierowcy...

 

Każdy, kto jeździ motocyklem/samochodem, miał sytuację na drodze z której wyszedł cało tylko dzięki szczęściu a nie swoim umiejętnościom...

 

Każdy może znaleźć się, lub znalazł w sytuacji nagłego zagrożenia życia swojego lub innego człowieka...

 

Każdy słyszał lub był na kursie prawa jazdy, gdzie instruktor niczego nie potrafił nauczyć...

 

MotoRat powstał, aby szkolić świadomych kierowców, UCZYMY TEGO CO POTRZEBNE BY PRZEŻYĆ NA DRODZE. U nas nauczysz się jeździć - a nie tylko "zdawać egzamin", ratować życie - a nie tylko "umiejętnie wzywać pomoc", doskonalimy techniki jazdy, dbamy o kulturę jazdy, prawa motocyklistów na drodze, budujemy obraz i wizerunek środowiska motocyklowego...

 

Czujesz ten klimat - dołącz do nas, zrób kurs prawa jazdy, weź udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej, uzupełnij braki z zakresu techniki jazdy, przygotuj się umiejętnie do wyprawy/podróży...

Zespół MotoRat jest do Twojej dyspozycji.


powrót

Galeria zdjęć zobacz wszystkie zdjęcia
W sklepie zobacz wszystko

POKROWIEC NA KASK - "TRÓJKĄT ODBLASKOWY"

Profesjonalny pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym - jedyne rozwiązanie pozwalające bezpiecznie i profesjonalnie zabezpieczyć miejsce wypadku, kolizji czy awarii motocykla... wystarczy nałożyć na kask.

APTECZKA MOTOCYKLOWA MotoRat - "CLASIC"

Saszetka wielofunkcyjna, zintegrowana apteczka, kieszeń ogólnoużytkowa. Możliwość noszenia na trzy sposoby - plecak, torebka, biodrówka/udo. Wodoszczelna, zamki bryzgoszczelne, elementy odblaskowe, Wygodna i praktyczna Polski produkt.

APTECZKA MOTOCYKLOWA MotoRat - "PODSTAWOWA"

Podstawowa apteczka motocyklowa MotoRat zgodna z DIN 13167

ZESTAW PODSTAWOWY MotoRat - "APTECZKA + POKROWIEC"

Zestaw: apteczka motocyklowa + pokrowiec na kask (trójkąt).

Motorat na Youtube