Doskonalenie techniki jazdy AUTO

Warsztaty samochodowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów D.T.J - (doskonalenie techniki jazdy ), nauki jazdy, zawodników sportowych, trenerów i pasjonatów.

 

Tematy i stopnie trudności ustalamy indywidualnie z zamawiającym.

 

ASFALT

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy szosowej.

Dla każdego kierowcy używającego samochodu do jazdy codziennej, weekendowo, turystycznie... czyli dla wszystkich

Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie wszystkich technik jazdy niezbędnych do bezpiecznego poruszania się po drogach. Ćwiczone i omawiane będą techniki pokonywania zakrętów, hamowanie, w tym awaryjne i w łuku, poślizg, zmiana pasa... i wiele innych.

 

TEREN

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy w terenie.

Dla kierowców jeżdżących, lub planujących jazdę na motocyklu typu ENDURO / CROSS.

Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie technik stosowanych w jeździe OFF ROAD, w tym podjazdy, zjazdy, hamowania, przechyły. Po bezdrożach, na drogach szutrowych, gruntowych, pokonywanie przeszkód, przeprawy... i wiele innych.

 

ATV / UTV / BUGGI

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy szosowej i w terenie.

Dla jeżdżących, lub planujących jazdę na HARD OFF ROAD

Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie technik jazdy - poznawanie różnic między napędem 2X4, 4X4. Jazdy w terenie i na asfalcie - wszystkie elementy bezpiecznej i technicznej jazdy - hamowanie, pokonywanie zakrętów, przeszkód... i wiele innych

 

"PRZYCZEPA"

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy z przyczepą "lekką"

Dla jeżdżących lub planujących jazdę z przyczepą lekką (do 750 kg DMC) - motocyklowa, towarowa itd

Zagadnienie tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie technik jazdy samochodem z przyczepą - poznanie sił fizycznych działających na pojazd - hamowanie, tor jazdy, cofanie, zabezpieczanie ładunku... i wiele innych.

 

INNE

Specjalistyczne warsztaty prowadzone przez ratowników medycznych, GOPR, WOPR, instruktorów samoobrony / taktycznych, podróżników itd.

Część "garażowa " - mechanicy motocyklowi, technicy...

 

AUTO GARAŻ

Warsztaty podnoszące umiejętności dotyczące czynności kontrolno-obsługowych i serwisu samochodu.

Dla kierowców chcących poznać - przygotować swój samochód - na co dzień i przed wyprawą

Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę podstawowych czynności kontrolno - obsługowych, mechanikę, podstawowe naprawy i serwis w sytuacjach awaryjnych: wycieki płynów, przebita opona, brak prądu... itp. Profesjonalne przygotowywanie do drogi: JA I SAMOCHÓD - niezbędnik. Szkolenie to kierowane jest do osób planujących podróż / wyprawę, jak i dla tych, którzy nie chcą być bezradni w sytuacji drobnej awarii pojazdu

 

AUTO SURVIVAL

Warsztaty podnoszące umiejętności odpowiedniego zachowania w sytuacji NIEBEZPIECZNEJ.

Dla wszystkich kierowców i pasażerów

Zagadnienia tych warsztatów głównie opierają się na szkoleniu z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ (kurs rozszerzony) - oraz elementów survivalu.Planując podróż / wyprawę, jadąc do pracy czy szkoły, bądź przygotowany na sytuacje zagrażające życiu: wypadek, urazy, zimno / ciepło, brak wody, brak noclegu, awaria pojazdu, noc, atak zwierzęcia / człowieka, wyposażenie apteczki - wykorzystanie podręcznych środków itd.

Szkolenie to może uratować Wam lub waszym bliskim życie... nie tylko podczas "wyprawy życia"...

 

Zobacz również


powrót

Galeria zdjęć zobacz wszystkie zdjęcia
W sklepie zobacz wszystko

POKROWIEC NA KASK - "TRÓJKĄT ODBLASKOWY"

Profesjonalny pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym - jedyne rozwiązanie pozwalające bezpiecznie i profesjonalnie zabezpieczyć miejsce wypadku, kolizji czy awarii motocykla... wystarczy nałożyć na kask.

APTECZKA MOTOCYKLOWA MotoRat - "CLASIC"

Saszetka wielofunkcyjna, zintegrowana apteczka, kieszeń ogólnoużytkowa. Możliwość noszenia na trzy sposoby - plecak, torebka, biodrówka/udo. Wodoszczelna, zamki bryzgoszczelne, elementy odblaskowe, Wygodna i praktyczna Polski produkt.

APTECZKA MOTOCYKLOWA MotoRat - "PODSTAWOWA"

Podstawowa apteczka motocyklowa MotoRat zgodna z DIN 13167

ZESTAW PODSTAWOWY MotoRat - "APTECZKA + POKROWIEC"

Zestaw: apteczka motocyklowa + pokrowiec na kask (trójkąt).

Motorat na Youtube